Ezen az oldalon találhatod meg az aktuális állásajnálatainkat.

Startup Budapest Koordinátor

Elvárások:

  1. Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  2. rendezvényszervezési képesség
  3. dokumentálási és adminisztrálási vágy
  4. operatív vezetői képességek

Feladatok:

  1. az elnök konzultánsaként működik, az elnök által meghatározott operatív feladatokat látja el
  2. kapcsolatot tart külföldi és hazai partnerekkel
  3. a rendezvényeinkkel kapcsolatos szervezési feladatokat ellátja
  4. előkészíti a közgyűlés és az elnökség üléseit, biztosítja működését
  5. gondoskodik a határozatok végrehajtásáról, és a naprakész nyilvántartás vezetéséről

A pozíció ellátása minimum heti 10 órában teljesíthető és nem jár anyagi juttatással.

1 év után opciós lehetőség az egyesület elnökségébe kerülésre.

További információk az Egyesületről: Facebook, Startup Budapest Meetup oldalakon.

Jelentkezni a +36-30-9256635 telefonszámon vagy lukacs.krisztian@startupbudapest.hu e-mail címen lehet.